Slide Etkinliklerinizin hatırlanmasının
hızlı ve eğlenceli yolu!
KİRALAMA TEKLİFİ AL Çalışma saatlerinde 1 saat içinde dönüyoruz!

Etkinliklerinizi daha eğlenceli hale getirmeniz için Photoboothlar kiralıyoruz. Etkinlikte fotoğraflarınızı print edebilir, e-posta gönderebilir, hatta Twitter'dan mention bile atabiliriz!

Selfie Booth Nedir?

Photobooth’ların bütün özellikleri bir iPad’in içine sığdı. Daha minimal bir gövde ile Photobooth’ların yaptığı her şeyi yapan Selfiebooth ayrıca Video, Boomerang ve GIF’de çekiyor!

Merak Ettikleriniz:

 1. Selfiebooth Nedir?
  Photobooth’ların bütün özellikleri bir iPad’in içine sığdı. Daha minimal bir gövde ile Photobooth’ların yaptığı her şeyi yapan Selfiebooth ayrıca Video, Boomerang ve GIF’de çekiyor!
 2. Fotoğraf kartını nasıl tasarlıyoruz?
  Etkinliklerinizde kullanılacak baskı tasarımları en çok önem verdiğimiz konu. Bu yüzden bütün müşterilerimize özel bir fotoğraf kartı tasarlıyoruz.

  Peşin söyleyelim, herkesin istediğini seçebildiği kataloglarımız yok! 🙂 Aklınızdaki fikirleri dinledikten sonra istediğiniz tasarımı sizin için oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Eğer varsa markanızın kurumsal kimlik rehberine uygun tasarımlar da yapabiliyoruz.

  Ve tabii ki, sizin ilettiğiniz tasarımları da kartlara uygulayabiliyoruz.

  Fotoğraf kartınız etkinliğinizi unutulmaz kılacak en önemli ayrıntı. Bu yüzden “özel” olması gerektiğini düşünüyoruz. 🙂

 3. Selfiebooth'u özel bir tasarımla giydirebilir miyiz?
  Elbette! Selfiebooth etkinliğinizdeki en eğlenceli aktivite olacak. Bu yüzden dış kaplamasının etkinliğiniz veya markanız ile ilgili olmasını isteyebilirsiniz.

  Bu hizmet için fikirlerinizi aldıktan sonra etkinliğe özel yapılan bir tasarımı onayınıza sunuyoruz. Baskı sürecinin ardından ise tasarımı kabine giydiriyoruz.

  Unutmadan, Selfiebooth için kendi tasarımlarınızı da iletebilirsiniz!

 4. Selfiebooth kiralama hizmetinde hangi aksesuarları getiriyoruz?
  Komik şapkalar, renkli peruklar, dev gözlükler, takma bıyıklar ve maskeleri yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Bunun dışında özel bir etkinlik temanız var ise bu temaya uygun aksesuar çalışmaları da ortaya çıkartabiliyoruz 🙂
 5. Selfiebooth ile çekilen fotoğraflar internet üzerinden paylaşılabilir mi?
  Selfiebooth ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikaların ardından fotoğraflarınızı şu şekillerde alabilirsiniz:

  • Yüksek kalite fotoğraf baskısı
  • Twitter üzerinden mention
  • Pinterest paylaşımı
  • E-mail
  • SMS

 6. Nakliye ve kurulum süreçlerini nasıl yönetiyoruz?
  Siz organize ettiğiniz etkinliğinize daha fazla vakit ayırın diye, bu konularla sizi hiç uğraştırmıyoruz. Etkinliğinizden önce sizin belirlediğiniz bir zamanda ekibimiz ile etkinlik alanına gelerek Selfiebooth’un kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca etkinlik boyunca en az bir operatörümüz misafirlerinize destek olmak için orada bekliyor.
 7. Selfiebooth'u kaç dakika içinde kuruyoruz?
  Etkinlik alanına giriş yaptıktan sonra 15 dakika içerisinde ilk deneme çekimini yapmış oluyoruz. 🙂
 8. Fotoğrafları nasıl basıyoruz?
  Selfiebooth’un ile gelen tam profesyonel termal yazıcı siz daha çekilen fotoğraflara bakarken fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basmış oluyor. Hesaplayan kişiler için süre de verebiliriz: Ortalama 12 saniyede bir fotoğraf basabiliyoruz! 🙂
 9. Selfiebooth kaç saat çalışıyor?
  Siz ne kadar isterseniz o kadar. Selfiebooth, etkinliğinizin başından sonuna kadar tam performans olarak misafirlerinizi mutlu etmeye devam edecek! 🙂
 10. Selfiebooth hangi tür etkinlikler için uygun?
  Selfiebooth’un tek ihtiyacı üzerinde durabileceği düz bir zemin ve elektrik.

  Hem açık, hem de kapalı etkinliklerinizi Selfiebooth ile unutulmaz hale getirebilirsiniz. Otel, fuar, galeri, kır düğünleri, AVM, festivaller, doğum günleri, konserler… Kısacası aklınıza gelebilecek her şey!

 11. Selfiebooth kiralama ücreti ne kadar?
  Etkinliğinizin yeri ve zamanı çerçevesinde size en uygun fiyat teklifini verebilmek adına bu bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Saniyeler içinde teklif formumuzu doldurarak 1 saat içerisinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 🙂
 12. Selfiebooth içine para atılarak mı çalışıyor?
  Hayır.

  Etkinliğiniz sürecinde misafirleriniz diledikleri kadar* fotoğraf çekilip basabilirler.

  *bazı sınırlarımız var fakat bugüne kadar aşabilen olmadı 🙂

 13. Selfiebooth için ne kadar alana ihtiyacımız var?
  Selfiebooth 1.50 cm yüksekliğinde toplamda bir insan kadar yer kaplıyor. Yani çok küçük bir alana kocaman bir eğlence sığdırabiliyoruz. 🙂

Hemen Teklif Alın

Mesai saatleri boyunca 1 saat içinde dönüş yapıyoruz!

Daha hızlı iletişime geçmemizi isterseniz doldurabilirisiniz.
Bu iletişim formunu kullanarak bu linkte yer alan Aydınlatma Metni'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp