Photobooth 360°­ Video Mirrorbooth Anılarınızı AI İle Sanata
Dönüştürün!
KİRALAMA TEKLİFİ AL Çalışma saatlerinde 1 saat içinde dönüyoruz!

Etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için AI destekli Photobooth kiralama hizmetimizle tanışın. Sadece bir fotoğraf çekimi değil, aynı zamanda çekilen fotoğraflarınızı AI ile benzersiz temalara dönüştürme sanatı!

AI Photo Booth Nedir?

AI Photobooth ile, cihazlarımızda çekilen fotoğrafları AI desteğiyle çeşitli temalara dönüştürerek bambaşka bir eğlence deneyimi sunuyoruz.

Merak Ettikleriniz:

 1. AI Photo Booth nasıl çalışır?
  AI, çekilen fotoğrafları derin öğrenme algoritmalarını kullanarak analiz eder ve önceden belirlenen temalara göre görüntü içeriklerini yeniden oluşturup dönüştürür; bu, arka planı değiştirmekten, objeleri eklemeye veya çıkarmaya, hatta fotoğraftaki kişilerin giysilerini veya saç stillerini temaya uygun şekilde güncellemeye kadar çeşitlilik gösterebilir.
 2. Fotoğraf kartını tasarlıyor muyuz?
  Etkinliklerinizde kullanılacak baskı tasarımları en çok önem verdiğimiz konu. Bu yüzden bütün müşterilerimize özel bir fotoğraf kartı tasarlıyoruz. Böylece AI ile zenginleştirilen fotoğrafınız, etkinliğinize özel bir tasarıma yerleştirilerek basılıyor.
 3. AI Photo Booth ile çekilen fotoğraflar internet üzerinden paylaşılabilir mi?
  AI Photo Booth ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikaların ardından fotoğraflarınızı şu şekillerde alabilirsiniz:

  • Yüksek kalite fotoğraf baskısı
  • Twitter üzerinden mention
  • Facebook paylaşımı
  • E-mail
  • SMS
  • Air Drop

 4. AI Photo Booth'u kaç dakika içinde kuruyoruz?
  Etkinlik alanına giriş yaptıktan sonra 30-45 dakika içerisinde ilk deneme çekimini yapmış oluyoruz. 🙂
 5. Fotoğrafları nasıl basıyoruz?
  Cihazımızın içinde bulunan tam profesyonel termal yazıcı siz henüz çekilen fotoğraflara bakarken, fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basmış oluyor. Hesaplayan insanlar için süre de verebiliriz: Ortalama 12 saniyede bir fotoğraf basabiliyoruz! 🙂
 6. AI Photo Booth kaç saat çalışıyor?
  Siz ne kadar isterseniz o kadar. AI Photo Booth, etkinliğinizin başından sonuna kadar tam performans olarak misafirlerinizi mutlu etmeye devam edecek! 🙂
 7. AI Photo Booth kiralama ücreti ne kadar?
  Etkinliğinizin yeri ve zamanı çerçevesinde size en uygun fiyat teklifini verebilmek adına bu bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Saniyeler içinde teklif formumuzu doldurarak 1 saat içerisinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 🙂

Hemen Teklif Alın

Mesai saatleri boyunca 1 saat içinde dönüş yapıyoruz!

Daha hızlı iletişime geçmemizi isterseniz doldurabilirisiniz.
Bu iletişim formunu kullanarak bu linkte yer alan Aydınlatma Metni'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp