Slide Etkinliklerinizin hatırlanmasının
hızlı ve eğlenceli yolu!
KİRALAMA TEKLİFİ AL Çalışma saatlerinde 1 saat içinde dönüyoruz!

Etkinliklerinizi daha eğlenceli hale getirmeniz için Photoboothlar kiralıyoruz. Etkinlikte fotoğraflarınızı print edebilir, e-posta gönderebilir, hatta Twitter'dan mention bile atabiliriz!

Mirrorbooth Nedir?

İnteraktif fotoğraf deneyimini bir ayna karşısında yaşamaya ne dersiniz? Fotoğrafınızın nasıl çıkacağı konusunda şüpheniz olmayacak!

Merak Ettikleriniz:

 1. Mirrorbooth Nedir?
  Zarif ve modern sosyal fotoğrafçılık! Mirror Booth, herhangi bir etkinlik için mükemmel ve benzersiz eğlencenin en güncel halidir. ​ Mirror Booth, eğlenceli renkli mesajlar, oyunlar ve animasyonlar içeren etkileşimli, tam dokunmatik bir aynaya sahiptir. Gezinmesi kolay ve eğlenceli olan inanılmaz bir teknolojiye sahip Mirror booth ile misafirleriniz tamamen kişiselleştirilmiş/Markaya özel harika fotoğraflardan çok daha fazlasını yapmasına da olanak tanır! Herhangi bir etkinlikte Mirrorbooth tüm misafirlerin ilgi odağı olacak!
 2. Fotoğraf kartını nasıl tasarlıyoruz?
  Etkinliklerinizde kullanılacak baskı tasarımları en çok önem verdiğimiz konu. Bu yüzden bütün müşterilerimize özel bir fotoğraf kartı tasarlıyoruz.

  Peşin söyleyelim, herkesin istediğini seçebildiği kataloglarımız yok! 🙂 Aklınızdaki fikirleri dinledikten sonra istediğiniz tasarımı sizin için oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Eğer varsa markanızın kurumsal kimlik rehberine uygun tasarımlar da yapabiliyoruz.

  Ve tabii ki, sizin ilettiğiniz tasarımları da kartlara uygulayabiliyoruz.

  Fotoğraf kartınız etkinliğinizi unutulmaz kılacak en önemli ayrıntı. Bu yüzden “özel” olması gerektiğini düşünüyoruz. 🙂

 3. Mirrorbooth'u özel bir tasarımla giydirebilir miyiz?
  Elbette! Mirrorbooth etkinliğinizdeki en eğlenceli aktivite olacak. Bu yüzden dış kaplamasının etkinliğiniz veya markanız ile ilgili olmasını isteyebilirsiniz.

  Bu hizmet için fikirlerinizi aldıktan sonra etkinliğe özel yapılan bir tasarımı onayınıza sunuyoruz. Baskı sürecinin ardından ise tasarımı Mirrorbooth’a giydiriyoruz.

  Unutmadan, Mirrorbooth için kendi tasarımlarınızı da iletebilirsiniz!

 4. Mirrorbooth kiralama hizmetinde hangi aksesuarları getiriyoruz?
  Komik şapkalar, renkli peruklar, dev gözlükler, takma bıyıklar ve maskeleri yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Bunun dışında özel bir etkinlik temanız var ise bu temaya uygun aksesuar çalışmaları da ortaya çıkartabiliyoruz 🙂
 5. Mirrorbooth ile çekilen fotoğraflar internet üzerinden paylaşılabilir mi?
  Mirrorbooth ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikaların ardından fotoğraflarınızı şu şekillerde alabilirsiniz:

  • Yüksek kalite fotoğraf baskısı
  • Twitter üzerinden mention
  • Facebook paylaşımı
  • E-mail

 6. Nakliye ve kurulum süreçlerini nasıl yönetiyoruz?
  Siz organize ettiğiniz etkinliğinize daha fazla vakit ayırın diye, bu konularla sizi hiç uğraştırmıyoruz. Etkinliğinizden önce sizin belirlediğiniz bir zamanda ekibimiz ile etkinlik alanına gelerek Mirrorbooth kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca etkinlik boyunca en az bir operatörümüz misafirlerinize destek olmak için orada bekliyor.
 7. Mirrorbooth'u kaç dakika içinde kuruyoruz?
  Etkinlik alanına giriş yaptıktan sonra 30-45 dakika içerisinde ilk deneme çekimini yapmış oluyoruz. 🙂
 8. Fotoğrafları nasıl basıyoruz?
  Mirrorbooth’un içinde bulunan tam profesyonel termal yazıcı siz henüz çekilen fotoğraflara bakarken, fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basmış oluyor. Hesaplayan insanlar için süre de verebiliriz: Ortalama 12 saniyede bir fotoğraf basabiliyoruz! 🙂
 9. Mirrorbooth kaç saat çalışıyor?
  Siz ne kadar isterseniz o kadar. Mirrorbooth, etkinliğinizin başından sonuna kadar tam performans olarak misafirlerinizi mutlu etmeye devam edecek! 🙂
 10. Mirrorbooth hangi tür etkinlikler için uygun?
  Mirrorbooth’un tek ihtiyacı üzerinde durabileceği düz bir zemin ve elektrik.

  Hem açık, hem de kapalı etkinliklerinizi Mirrorbooth ile unutulmaz hale getirebilirsiniz. Otel, fuar, galeri, kır düğünleri, AVM, festivaller, doğum günleri, konserler… Kısacası aklınıza gelebilecek her etkinlik için uygun!

 11. Mirrorbooth kiralama ücreti ne kadar?
  Etkinliğinizin yeri ve zamanı çerçevesinde size en uygun fiyat teklifini verebilmek adına bu bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Saniyeler içinde teklif formumuzu doldurarak 1 saat içerisinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 🙂
 12. Mirrorbooth içine para atılarak mı çalışıyor?
  Hayır.

  Etkinliğiniz sürecinde misafirleriniz diledikleri kadar* fotoğraf çekilip basabilirler.

  *bazı sınırlarımız var fakat bugüne kadar yaklaşabilen olmadı 🙂

 13. Mirrorbooth için ne kadar alana ihtiyacımız var?
  Mirrorbooth’un yüksekliği 150 santimetre metre, genişliği ve derinliği ise 50 ve 60 santimetre. Yani toplamda 1.5 metrekarelik bir alanda kocaman bir eğlence sığdırabiliyoruz. 🙂

Hemen Teklif Alın

Mesai saatleri boyunca 1 saat içinde dönüş yapıyoruz!

Daha hızlı iletişime geçmemizi isterseniz doldurabilirisiniz.
Bu iletişim formunu kullanarak bu linkte yer alan Aydınlatma Metni'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp