Slide Etkinliklerinizin hatırlanmasının
hızlı ve eğlenceli yolu!
KİRALAMA TEKLİFİ AL Çalışma saatlerinde 1 saat içinde dönüyoruz!

Etkinliklerinizi daha eğlenceli hale getirmeniz için Photoboothlar kiralıyoruz. Etkinlikte fotoğraflarınızı print edebilir, e-posta gönderebilir, hatta Twitter'dan mention bile atabiliriz!

Photo Booth Nedir?

Photobooth’lar kişisel ve kurumsal etkinlik alanlarına kullanılan, misafirlerin içerisinde çeşitli aksesuarlar kullanarak fotoğraflar çekildiği ve bu fotoğrafları özel tasarım baskılar halinde alabildiği cihazlardır.

Merak Ettikleriniz:

 1. Photo Booth Nedir?
  Photobooth’lar kişisel ve kurumsal etkinlik alanlarına kullanılan, misafirlerin içerisinde çeşitli aksesuarlar kullanarak fotoğraflar çekildiği ve bu fotoğrafları özel tasarım baskılar halinde alabildiği cihazlardır.
 2. Fotoğraf kartını nasıl tasarlıyoruz?
  Etkinliklerinizde kullanılacak baskı tasarımları en çok önem verdiğimiz konu. Bu yüzden bütün müşterilerimize özel bir fotoğraf kartı tasarlıyoruz.

  Peşin söyleyelim, herkesin istediğini seçebildiği kataloglarımız yok! 🙂 Aklınızdaki fikirleri dinledikten sonra istediğiniz tasarımı sizin için oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Eğer varsa markanızın kurumsal kimlik rehberine uygun tasarımlar da yapabiliyoruz.

  Ve tabii ki, sizin ilettiğiniz tasarımları da kartlara uygulayabiliyoruz.

  Fotoğraf kartınız etkinliğinizi unutulmaz kılacak en önemli ayrıntı. Bu yüzden “özel” olması gerektiğini düşünüyoruz. 🙂

 3. Photo Booth'u özel bir tasarımla giydirebilir miyiz?
  Elbette! Photo booth etkinliğinizdeki en eğlenceli aktivite olacak. Bu yüzden dış kaplamasının etkinliğiniz veya markanız ile ilgili olmasını isteyebilirsiniz.

  Bu hizmet için fikirlerinizi aldıktan sonra etkinliğe özel yapılan bir tasarımı onayınıza sunuyoruz. Baskı sürecinin ardından ise tasarımı Photo Booth’a giydiriyoruz. Photobooth’un perdesi ise bu tasarıma uygun bir renkten seçilerek hazırlanıyor.

  Unutmadan, Photo booth için kendi tasarımlarınızı da iletebilirsiniz!

 4. Photo Booth kiralama hizmetinde hangi aksesuarları getiriyoruz?
  Komik şapkalar, renkli peruklar, dev gözlükler, takma bıyıklar ve maskeleri yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Bunun dışında özel bir etkinlik temanız var ise bu temaya uygun aksesuar çalışmaları da ortaya çıkartabiliyoruz 🙂
 5. Photo Booth ile çekilen fotoğraflar internet üzerinden paylaşılabilir mi?
  Photo Booth ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikaların ardından fotoğraflarınızı şu şekillerde alabilirsiniz:

  • Yüksek kalite fotoğraf baskısı
  • Twitter üzerinden mention
  • Pinterest paylaşımı
  • E-mail
  • SMS

 6. Nakliye ve kurulum süreçlerini nasıl yönetiyoruz?
  Siz organize ettiğiniz etkinliğinize daha fazla vakit ayırın diye, bu konularla sizi hiç uğraştırmıyoruz. Etkinliğinizden önce sizin belirlediğiniz bir zamanda ekibimiz ile etkinlik alanına gelerek Photo Booth’un kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca etkinlik boyunca en az bir operatörümüz misafirlerinize destek olmak için orada bekliyor.
 7. Photo Booth'u kaç dakika içinde kuruyoruz?
  Etkinlik alanına giriş yaptıktan sonra 30-45 dakika içerisinde ilk deneme çekimini yapmış oluyoruz. 🙂
 8. Fotoğrafları nasıl basıyoruz?
  Photo Booth’un ile gelen tam profesyonel termal yazıcı siz daha çekilen fotoğraflara bakarken fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basmış oluyor. Hesaplayan kişiler için süre de verebiliriz: Ortalama 12 saniyede bir fotoğraf basabiliyoruz! 🙂
 9. Photo Booth kaç saat çalışıyor?
  Siz ne kadar isterseniz o kadar. Photo Booth, etkinliğinizin başından sonuna kadar tam performans olarak misafirlerinizi mutlu etmeye devam edecek! 🙂
 10. Photo Booth hangi tür etkinlikler için uygun?
  Photo Booth’un tek ihtiyacı üzerinde durabileceği düz bir zemin ve elektrik.

  Hem açık, hem de kapalı etkinliklerinizi Selfiebooth ile unutulmaz hale getirebilirsiniz. Otel, fuar, galeri, kır düğünleri, AVM, festivaller, doğum günleri, konserler… Kısacası aklınıza gelebilecek her şey!

 11. Photo Booth kiralama ücreti ne kadar?
  Etkinliğinizin yeri ve zamanı çerçevesinde size en uygun fiyat teklifini verebilmek adına bu bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Saniyeler içinde teklif formumuzu doldurarak 1 saat içerisinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 🙂
 12. Photo Booth içine para atılarak mı çalışıyor?
  Hayır.

  Etkinliğiniz sürecinde misafirleriniz diledikleri kadar* fotoğraf çekilip basabilirler.

  *bazı sınırlarımız var fakat bugüne kadar aşabilen olmadı 🙂

 13. Photo Booth için ne kadar alana ihtiyacımız var?
  Photobooth’un yüksekliği ve uzunluğu 2 metre, genişliği ise 92 santimetre. Yani toplamda 2 metrekarelik bir alanda kocaman bir eğlence sığdırabiliyoruz. 🙂

Hemen Teklif Alın

Mesai saatleri boyunca 1 saat içinde dönüş yapıyoruz!

Daha hızlı iletişime geçmemizi isterseniz doldurabilirisiniz.
Bu iletişim formunu kullanarak bu linkte yer alan Aydınlatma Metni'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com