iPadbooth

Partinizi Eğlenceli Hale Getirmenin En Kolay Yolu

iPadbooth ile kendi düzenlediğiniz partileri çok daha eğlenceli hale getirin.

Merak Ettikleriniz:

 1. iPadbooth Nedir?
  iPadbooth kişisel ve kurumsal etkinlik alanlarına kullanılan, misafirlerin içerisinde çeşitli aksesuarlar kullanarak fotoğraflar çekildiği ve bu fotoğrafları özel tasarım baskılar halinde alabildiği cihazlardır. İşleyiş olarak Photoboothlardan bir farkı olmadığı gibi ek çekim modları var!
 2. Fotoğraf kartını nasıl tasarlıyoruz?
  Etkinliklerinizde kullanılacak baskı tasarımları en çok önem verdiğimiz konu. Bu yüzden bütün müşterilerimize özel bir fotoğraf kartı tasarlıyoruz.

  Peşin söyleyelim, herkesin istediğini seçebildiği kataloglarımız yok! 🙂 Aklınızdaki fikirleri dinledikten sonra istediğiniz tasarımı sizin için oluşturuyor ve onayınıza sunuyoruz. Eğer varsa markanızın kurumsal kimlik rehberine uygun tasarımlar da yapabiliyoruz.

  Ve tabii ki, sizin ilettiğiniz tasarımları da kartlara uygulayabiliyoruz.

  Fotoğraf kartınız etkinliğinizi unutulmaz kılacak en önemli ayrıntı. Bu yüzden “özel” olması gerektiğini düşünüyoruz. 🙂

 3. iPadbooth'u özel bir tasarımla giydirebilir miyiz?
  Elbette! iPadbooth etkinliğinizdeki en eğlenceli aktivite olacak. Bu yüzden dış kaplamasının etkinliğiniz veya markanız ile ilgili olmasını isteyebilirsiniz.

  Bu hizmet için fikirlerinizi aldıktan sonra etkinliğe özel yapılan bir tasarımı onayınıza sunuyoruz. Baskı sürecinin ardından ise tasarımı iPadbooth’a giydiriyoruz.

  Unutmadan, iPadbooth için dilerseniz kendi tasarımlarınızı da iletebilirsiniz!

 4. iPadbooth kiralama hizmetinde hangi aksesuarları getiriyoruz?
  Komik şapkalar, renkli peruklar, dev gözlükler, takma bıyıklar ve maskeleri yanımızdan hiç ayırmıyoruz. Bunun dışında özel bir etkinlik temanız var ise bu temaya uygun aksesuar çalışmaları da ortaya çıkartabiliyoruz 🙂
 5. iPadbooth ile çekilen fotoğraflar internet üzerinden paylaşılabilir mi?
  iPadbooth ile geçirdiğiniz eğlenceli dakikaların ardından fotoğraflarınızı şu şekillerde alabilirsiniz:

  • Yüksek kalite fotoğraf baskısı
  • Twitter üzerinden mention
  • Pinterest paylaşımı
  • E-mail
  • SMS

 6. Nakliye ve kurulum süreçlerini nasıl yönetiyoruz?
  Siz organize ettiğiniz etkinliğinize daha fazla vakit ayırın diye, bu konularla sizi hiç uğraştırmıyoruz. Etkinliğinizden önce sizin belirlediğiniz bir zamanda ekibimiz ile etkinlik alanına gelerek iPadbooth’un kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca etkinlik boyunca en az bir operatörümüz misafirlerinize destek olmak için orada bekliyor.
 7. iPadbooth'u kaç dakika içinde kuruyoruz?
  Etkinlik alanına giriş yaptıktan sonra 20-30 dakika içerisinde ilk deneme çekimini yapmış oluyoruz. 🙂
 8. Fotoğrafları nasıl basıyoruz?
  iPadbooth’un içinde bulunan tam profesyonel termal yazıcı siz daha dışarı çıkmadan fotoğraf kartınızı kaliteli bir fotoğraf kağıdına basmış oluyor. Hesaplayanlar için süre de verebiliriz: Ortalama 12 saniyede bir fotoğraf basabiliyoruz! 🙂
 9. iPadbooth kaç saat çalışıyor?
  Siz ne kadar isterseniz o kadar. iPadbooth, etkinliğinizin başından sonuna kadar tam performans olarak misafirlerinizi mutlu etmeye devam edecek! 🙂
 10. iPadbooth hangi tür etkinlikler için uygun?
  iPadbooth’un tek ihtiyacı üzerinde durabileceği düz bir zemin ve elektrik.

  Hem açık, hem de kapalı etkinliklerinizi iPadbooth ile unutulmaz hale getirebilirsiniz. iPadbooth kişisel etkinliklerinizde mükemmel çözüm olacağı gibi fuar, kır düğünleri, AVM etkinlikleri, festivaller, doğum günleri, konserler gibi yerlerde mutluluk dağıtmak en iyi seçeneklerden birisidir.

 11. iPadbooth kiralama ücreti ne kadar?
  Etkinliğinizin yeri ve zamanı çerçevesinde size en uygun fiyat teklifini verebilmek adına bazı bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Saniyeler içinde teklif formumuzu doldurarak 1 saat içerisinde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. 🙂
 12. iPadbooth içine para atılarak mı çalışıyor?
  Hayır.

  Etkinliğiniz sürecinde misafirleriniz diledikleri kadar* fotoğraf çekilip basabilirler.

  *bazı sınırlarımız var fakat bugüne kadar yaklaşabilen olmadı 🙂

 13. iPadbooth için ne kadar alana ihtiyacımız var?
  iPadbooth normal bir insan kadar yer kaplar. Yani toplamda yarım metrekare bile olmayan bir alana kocaman bir eğlence sığdırabiliyoruz. 🙂

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp