Fotokabinler neden etkinliklere harika bir deneyim katar?

Fotoğraf çekmek, bir anı yakalamanın en iyi yollarından biridir. Durum ne olursa olsun, insanlar eğlence dolu bir günü hatırlamak için fotoğraf çekmeyi severler. Bu heyecan özellikle etkinlikle bir fotoğraf kabini varsa daha da artar. Çünkü fotoğraf kabinleri etkinliğinize bir akıllı telefonla veya fotoğrafçıyla fotoğraf çekmekten farklı bir deneyim katarlar.

Anı yakalamak

Fotoğraf kabini ile misafirleriniz kendi dostları ile eğlenceli fotoğraflar çekerek etkinliğinizde çok daha iyi vakit geçirirler. Bu yüzden Fotokabin Türkiye’de misafirlerinize fotoğrafların yüksek kalite fiziksel kopyalarını veriyoruz ve akıllı telefonlar ile çekilmiş fotoğraflar basılmış bir fiziksel kopyaya anı yaşamak anlamında rakip bile olamazlar. 🙂 Etkinliğinizde bulunacak bir fotokabin, o etkinliği herkes için çok daha hatırlanabilir kılacaktır. Bu bir doğum günü partisi, düğün veya herhangi büyük bir etkinlik olarabilir. Her şekilde bir fotoğraf kabini unutulmayacak bir hatıra bırakmanın en garanti yoludur.

Eğlence

Fotokabinde çekilmiş fotoğrafları diğerlerinden ayıran en büyük etkenlerden biri de aksesuarlardır. Perdenin arkasında takılan renkli bir peruk veya komik bir gözlük misafirlerinizin yeniden çocuklar gibi hissetmesini sağlayacak. En güzel özelliklerden biri ise fotoğraf kabininin herkes için kullanılabilir olması. Fotokabin, güzel bir etkinlikten harika bir hatıra ile ayrılmak isteyen yediden yetmişe herkesin kullanabileceği kolaylıktadır.

Ücretsiz bir parti hediyesi

Eğer etkinliğinizde bir fotoğraf kabini varsa, etkinliğinizde yapmak isteyeceğiniz jestler hakkında fazla düşünmenize gerek yok. Misafirleriniz fotoğraf kabinini kullanarak diledikleri kadar fotoğraf çekip alabilirler. Bu hem çok daha uygun fiyatlı bir parti hediyesi olurken, etkinlik fotoğraflarına herhangi bir ücret ödemek istemeyen misafirleri de daha mutlu edecektir. Dijital veya geleneksel etkinlik fotoğrafları genellikle unutulurken, samimi arkadaşlar ile photobooth’un eğlenceli ortamında çekilen fotoğraflar her zaman görüş alanında olacaklar! :

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com